www.cvonline.hu

Vezető Könyvelő

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.06.22.
Hirdetés azonosító: 936240

Ha jól beszélsz angolul, SAP-ban jártas vagy és több éves teljes körű könyvelési tapasztalattal rendelkezel, jelentkezz most!

Feladatok:

- Könyvelők szakmai irányítása
- Könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
- Teljes körű főkönyvi könyvelés, havi zárlati munkák elvégzése,
- Bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
- Számviteli és pénzügyi szabályzatok, belső utasítások elkészítése, karbantartása
- Az IFRS előírásainak megfelelő konszolidációs módosítások végrehajtása

Elvárások:

- Átfogó számviteli és adózási ismeretek,
- Hasonló pozícióban szerzett min 5 év tapasztalat
- Megfelelő számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete)
- SAP rendszer ismerete
- folyékony, szakmai angol nyelvtudás
- szlovák vagy cseh nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- kihívásokkal teli pozíció

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a