www.cvonline.hu

Vezető könyvelő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.02.21.
Hirdetés azonosító: 900981
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei partnercége számára olyan szakembert keres

vezető könyvelő

pozícióba, aki tapasztalatával és határozott, eredményorientált hozzáállásával képes egy precíz könyvelői csapatot irányítani.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok

  • Adóbevallások elkészítése, analitika ellenőrzése, szükséges bevallások benyújtása az illetékes szerv felé
  • Főkönyvi könyvelés bizonylatainak kezelése (kontírozás, könyvelés, ellenőrzés)
  • Főkönyvi kartonok tételek szerinti ellenőrzése, valamint az analitikával történő folytonos egyeztetés
  • Szállítói folyószámlák kezelése és ellenőrzése
  • Közreműködés az éves beszámoló összeállításában
  • Szakmai segítségnyújtás a számviteli munka területein
  • Könyvelői csapat eredményes irányítása
  • A pénzügyi vezető támogatása, szükség esetén helyettesítése

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vállalkozói szakon szerzett mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év releváns számviteli, adózási területen szerzett tapasztalat
  • Az irányadó jogszabályi környezet magas szintű, naprakész ismerete
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, könyvelői programok, ÁNYK)
  • Határozott fellépés, agilis, precíz, proaktív szemléletű munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, önállóság, terhelhetőség
  • Vezetői attitűd

Előny

  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Vállalati cafeteria keret
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Megbecsülés, önálló munkavégzés

Ha mindig is erős vonzalmat érzett a számok világa iránt, akkor ne habozzon, jelentkezzen!

Küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: toborzas@dologido.hu

Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.

A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, és az alkalmas jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu