www.cvonline.hu

VEZETŐ KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 306 napja lejárt

Nemzetközi cégek könyvelésével foglalkozó tanácsadó cég

VEZETŐ KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT

keres.

FELADATOK:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása / felügyelete
  • Havi és éves adóbevallások készítése / ellenőrzése
  • Havi/éves zárások készítése / ellenőrzése
  • Beszámolók készítése / ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Beosztott könyvelők munkájának irányítása, felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Legalább ötéves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvű kommunikáció
  • Önállóság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Alapos, felhasználói szintű Word és Excel ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai és anyagi megbecsülés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Több féle profilú cég megismerése
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Jó megközelíthetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol