www.cvonline.hu

Vezető Könyvelő és Kontírozó Könyvelő

  • A hirdetés 736 napja lejárt

Tőkebevonási szolgáltatásokkal foglalkozó cégcsoportunk könyvelési központjának csapatába, a cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési és adózási feladatainak elvégzésére, az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Fő feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési, számviteli és adózási feladatainak elvégzése,
  • partnercégek és magánszemélyek adóbevallásának elkészítése, ellenőrzése,
  • főkönyvi analitika készítése,
  • kontrolling feladatok ellátása, havi riportok, kimutatások, beszámolók készítésének támogatása,
  • havi mérleg, eredménykimutatás készítése,
  • éves beszámoló elkészítése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú (egyetem/főiskola) végzettség  (vezető könyvelő esetében),
  • minimum középfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség (kontírozó könyvelő esetében),
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • 3-4 éves könyvelési gyakorlat,
  • adóügyi ismeretek,
  • precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés, hatékony feladat- és problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs kompetenciák,
  • magas szintű Excel használati ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány megléte.

Előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete (elsősorban angol),
  • felsőfokú szakirányú végzettség (kontírozó könyvelő esetében),
  • saját gépjármű.

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazás,
  • béren kívüli juttatások,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

A pozíció azonnal betölthető. A kontírozó könyvelő munkáját a vezető könyvelő támogatása mellett, az ügyvezető irányítása alatt végzi.

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajz és motivációs levél megküldésével, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címen „Könyvelő” hivatkozással 2015. május 22-ig lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol