www.cvonline.hu

Vezető kontroller

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 999660

Debrecen vonzáskörzetébe.
Feladatok:

  • termékek önköltségének teljes körű kalkulációja (elő-, utókalkulációk), FIFO analízis,
  • anyagköltség és termelési költségelemzés, gazdaságossági számítások,
  • készletgazdálkodás: meghatározó szerep a leltári előkészületben, lebonyolításban, az eltérések elemzésében és a készlet korrigálásában,
  • támogatás a magyar és IFRS szerinti konszolidált beszámolók elkészítésében, valamint a havi, negyedéves és éves zárásokban,
  • kontrolling rendszer, tervezési, elemzési módszerek folyamatos fejlesztése,
  • költségcsökkentési projektekben való részvétel,
  • lekérdezések, elemzések, kimutatások készítése igény szerint,
  • részvétel a pénzügyi tervezésekben (tervek, előrejelzések, kalkulációk),
  • kapcsolattartás az anyacéggel és a vállalat többi osztályával.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 2-3 éves kontrolling tapasztalat, termelő területen,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • haladó szintű Excel tudás,
  • analitikus gondolkodásmód, elemző készség,
  • jól szervezett, pontos, precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodás, rendszer szemlélet,
  • mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Juttatások:
  • interjú során karrier tanácsadást,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.

Előnyök:

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.