www.cvonline.hu

Vezető kontroller

  • A hirdetés 825 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

vezető kontrollert

keres

Főbb feladatok:

  • Vállalati kontrolling és projekt-kontrolling feladatok, tervezési feladatok, projektek felügyelete, elemzések készítése;
  • A társaság éves üzleti tervezésének támogatása, kontrolling szempontból a megvalósulás felügyelete;
  • Stratégiai fontosságú projektek megvalósításának támogatása és koordinálása;
  • A pénzügyi tervtől való eltérések kimutatása, okainak feltárása;
  • Megjelenő új igények gazdasági rendszerbe történő integrálása;
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárási folyamatban;
  • Eredménytervezés (eredmény kimutatás, mérleg, cash-flow);
  • Általános költségek tervezése és követése;
  • Elemzések és kimutatások készítése;
  • Részvétel az éves üzleti terv elkészítésében;
  • Kontrolling törzsadatok karbantartása;
  • Működési költségek tervezése, nyomon követése, terv/tény kiértékelés;
  • Likviditás tervezés;
  • Kontrolling jelentések készítése a vezetőség részére.

 Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász végzettség (kontrolling szakközgazdász előny)
  • Legalább 5 éves kontrolling területén szerzett gyakorlat, valamint számviteli előképzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Szakmai hozzáértés: controlling rendszer ismerete, számviteli ismeretek, a szervezet áttekintése és ismerete;
  • Módszertani hozzáértés: összefüggések ismerete, lényeglátás, csoport munkára való hajlam, jó konfliktuskezelő képesség, alkalmazott számítástechnikai rendszerek ismerete;
  • Önállóság-, elhivatottság-, rugalmasság, tanulási készség, kreatív-, problémamegoldó gondolkodásmód, rövid-, tömör fogalmazás használata, tárgyaló képesség, felelősségvállalás, jó munkabíró képesség.

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. július 17-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő