www.cvonline.hu

Vezető kontroller

  • A hirdetés 986 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />
Multinacionális partnerünk stabil nagyvállalat, mely több magyarországi telephellyel is rendelkezik. Az egységes vezetői információs rendszer és a folyamatos fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat a következő kulcspozícióba

VEZETŐ KONTROLLER

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A kontrolling csoport munkájának irányítása
A vezetői döntések előkészítésének támogatása
Pénzügyi tervezési feladatok
P&L felelősség, a havi és negyedéves zárások támogatása
A kontrolling rendszer hatékony működésének biztosítása, fejlesztése
A nemzetközi előírásoknak ( US GAAP, SOX) is megfelelő beszámolók, riportok készítése
Az anyavállalat számára szükséges belső folyamatok, riporting rendszerek változásmenedzsmentje
Széleskörű kapcsolattartási feladatok (menedzsment, anyavállalat, társszervezetek)

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves versenyszférában eltöltött releváns tapasztalat
Szakirányú felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Nemzetközi előírások ismerete (US GAAP / SOX)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Kelet-Közép Magyarország, az M3 autópálya közelében

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1050 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.