www.cvonline.hu

VEZETŐ KONTROLLER

  • A hirdetés 1154 napja lejárt

20 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonban lévő cég munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • a stratégiai, üzleti és pénzforgalmi tervek teljesülésének ellenőrzése, ezzel kapcsolatos beszámolók összeállítása havi/negyedéves gyakorisággal
  • a társaság tevékenységéről készített éves számviteli beszámolók, évközi beszámolók valamint az üzleti jelentés elkészítésében való közreműködés
  • a társaság éves üzleti és pénzforgalmi terveinek elkészítése
  • gazdaságossági számítások elvégzése (költségek alakulása, önköltségszámítások, jövedelmezőségi vizsgálatok)
  • a hatékonyság javítására javaslatok kidolgozása, optimalizálási és megtakarítási lehetőségek feltárása
  • a vezetői döntésekhez szükséges információk folyamatos biztosítása, javaslattétel az információs rendszerek hatékony működtetésére, a folyamatok optimalizálására
  • folyamatos kommunikáció a társaság operatív vezetőivel

Szakmai és személlyel kapcsolatos elvárások:

  • felsőfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség (regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés előny)
  • főkönyvi könyvelési tapasztalat, naprakész adózási ismeretek
  • 3-4 éves tapasztalat (gyártó és/vagy építőipari környezet előny)
  • angol nyelv ismerete előny, de nem előírás
  • SERPA vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • erős kontrolling szemlélet, kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • önállóság, fejlődési lehetőség
  • versenyképes piaci bér
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje még fizetéssel kapcsolatos elvárását.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő