www.cvonline.hu

Vezető kontroller

  • A hirdetés 348 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ ZRT.

vezető kontrollert

keres

Főbb feladatok:

  • Vállalati kontrolling és projekt-kontrolling feladatok, tervezési feladatok, projektek felügyelete, elemzések készítése
  • A társaság éves üzleti tervezésének támogatása, kontrolling szempontból a megvalósulás felügyelete
  • Stratégiai fontosságú projektek megvalósításának támogatása és koordinálása
  • A pénzügyi tervtől való eltéréseinek kimutatása, az eltérések okainak feltárása
  • Megjelenő új igények gazdasági rendszerbe történő integrálása
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárási folyamatban
  • Eredménytervezés (eredmény kimutatás, mérleg, cash-flow)
  • Általános költségek tervezése és követése
  • Elemzések és kimutatások készítése
  • Részvétel éves üzleti terv elkészítésében
  • Kontrolling törzsadatok karbantartása
  • Működési költségek tervezése, nyomon követése, terv/tény kiértékelés
  • Likviditás tervezés
  • Ad-hoc jellegű kontrolling jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász végzettség (kontrolling szakközgazdász előny)
  • Legalább 5 éves kontrolling területén szerzett gyakorlat, valamint számviteli előképzettség elengedhetetlen a feladat ellátásához
  • Szakmai hozzáértés: controlling rendszer ismerete, számviteli ismeretek, a szervezet áttekintése és ismerete
  • Módszertani hozzáértés: összefüggések ismerete, lényeglátás, csoport munkára való hajlam, jó konfliktuskezelő képesség, alkalmazott számítástechnikai rendszerek ismerete
  • Önállóság-, elhivatottság-, rugalmasság, tanulási készség, kreatív-, problémamegoldó gondolkodásmód, rövid-, tömör fogalmazás használata, tárgyaló képesség, felelősségvállalás, jó munkabíró képesség

Munkavégzés helye: Baranya megye, Pécs
Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzát 2016. szeptember 9-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő