www.cvonline.hu

Vezető Kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.
Hirdetés azonosító: 1069072

Érdekel mi a fő mozgatórugója Közép-Európa egyik jelentős gabona kereskedelmi vállalatának?
Szeretnél napi szinten összetett pénzügyi feladatokat megoldani és kapcsolatot tartani Európa több országával és nemzetközi partnerekkel?
Ha a mindennapokat pörgősen képzeled, izgalmas feladatok megoldásával egy professzionális környezetben, itt a helyed!

Kontrollert keresünk egy folyamatosan fejlődő, családias környezetbe, rengeteg tanulási és fejlődési lehetőséggel!

Feladatok:

- Irányítja a cég pénzügyi rendszerét és gondoskodik a gazdasági események naprakész és pénzügyi előírásainak megfelelő vezetéséről.
- Egy beosztott közvetlen menedzselése
- Információs és kommunikációs kapcsolattartás a cég vezetőjével és a munkatársakkal
- A pénzforgalom (cash flow) megszervezése, bank-, és hitelügyek intézése
- Összeállítja és egyezteti a kereskedőkkel havonta az általuk bonyolított projektek utólagos kalkulációit
- Vezetési döntéseket megalapozó, valamint az ellenőrzést biztosító statisztikai és információs adatszolgáltatás
- Kapcsolattartás a pénz és hitelintézetekkel, biztosítókkal
- Könyvelés előtt a bizonylatok ellenőrzése
- Vevők, Szállítók hitelkeretének felállítása biztosító segédletével vagy anélkül

Elvárások:

- Minimum 3-4 év tapasztalat komplex kontrolling területen
- Folyékony szakmai középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Erős Excel tudás és erős elemzői véna
- Proaktív, rugalmas és agilis hozzáállás
- Erős kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Elsősorban jó hangulat és támogató kollégák, együttmüködő csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Professzionális munkakörnyezet és modern iroda

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a