www.cvonline.hu

Vezető konstruktőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.25.
Hirdetés azonosító: 878932

A járműiparban egyik legnagyobb szereppel bíró, német mérnök tanácsadócéghez keresünk vezető konstruktőr kollégát.

Feladatok:

- Egy 4-5 fős konstruktőri csoport szakmai vezetése
- Gépsorok- és alkatrészek fejlsztése és konstrukciója
- 3D modellek és műszaki rajzok készítése a konstrukciós irányelvek figyelembe vételével
- Teljes alkatrészkonstrukciók, és konstrukciós változtatások megvalósítása
- Alkatrész- és rendszerdokumentációk készítése
- Megoldási alternatívák kidolgozása és értékelése műszakilag optimális és költséghatékony alkatrészek kialakítására a követelményeknek megfelelően
- Aktív kommunkikáció az ügyféllel

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Minimum 5 éves tapasztalat a menchanikai konstrukció területen (autóipari múlt előnyt jelent)
- 3D programok, Catia V5 (Pro Engineer, Solid Works) megalapozott ismerete
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Utazási hajlandóság, változatos projektekben való részvételi kedv

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés, nyereségrészesedéssel
- Személyreszabott továbbképzési lehetőségek
- Rugalmas munkaidő
- Hosszútávú, biztos munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján