Vezető konstruktőr – Gyártósori fejlesztőmérnök - JO-1410-296271

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

Megbízónk egy nagy múltú németországi mérnöki tanácsadó iroda magyarországi leányvállalata. A cégcsoport több ezer munkavállalójával a járműipar legfontosabb tanácsadó cégeihez tartozik.

Bővülő csapatukba keresünk németül folyékonyan beszélő senior mérnököt az alábbi pozícióba:

Vezető konstruktőr – Gyártósori fejlesztőmérnök

Feladatok:

  • Egy 4-5 fős konstruktőri csoport szakmai vezetése
  • Az autógyártásban használt berendezések, készülékek, szerszámok vagy teljes gyártósorok fejlesztése és konstrukciója
  • 3D modellek és műszaki rajzok készítése a konstrukciós irányelvek figyelembe vételével
  • Teljes készülékkonstrukciók és konstrukciós változtatások megvalósítása
  • Rendszerdokumentációk készítése
  • Megoldási alternatívák kidolgozása és értékelése műszakilag optimális és költség-
    hatékony berendezések kialakítására a követelményeknek megfelelően
  • A megrendelések átvétele az ügyféltől, a feladatok felosztása a csoportban, az ügyfél
    elvárásainak maradéktalanul megfelelő kész konstrukció átadása

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat a mechanikai konstrukció területén
  • 3D programok, elsősorban Catia V5 megalapozott ismerete
  • Autóipari múlt előnyt jelent
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Csapatjátékos, képesség az önálló munkavégzésre
  • Utazási hajlandóság, változatos projektekben való részvételi kedv
  • 6 hetes németországi betanulás vállalása

Amit Megbízónk kínál:

  • A cég egy új részlegének felépítésében való aktív szerep
  • Versenyképes fizetés
  • Személyre szabott továbbképzési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, biztos munkahely

A munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német