Vezető kisvállalati tanácsadó (csoportvezető) - Lurdy Üzletház

  • A hirdetés 267 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Vezető prémium banki tanácsadó (csoportvezető)

Sugár Üzletház

 Vezetői feladatok:

  • Felügyeli, ellenőrzi és koordinálja a közvetlen irányítása alá tartozó Prémium banki tanácsadók munkáját, biztosítja az irányítása alá tartozó tanácsadói csoport napi operatív működését
  • Felelős a saját és a csapata számára előírt üzleti célok eléréséért
  • Prémium banki tanácsadók folyamatos szakmai támogatása és mentorálása, rendszeres visszajelzések a kollégák felé
  • Biztosítja az újonnan belépő kollégák megfelelő betanulását, szakmailag felügyeli és ellenőrzi a betanulási folyamatot.
  • Felméri az irányítása alá tartozó Prémium banki tanácsadók értékesítési képességeit és rendszeres támogatással fejleszti a hiányosságokat.
  • Az irányítása alá tartozó tanácsadói csapat eredményeinek folyamatos nyomon követése.

 Tanácsadói feladatok:

  •  A kiszolgálási körébe tartozó ügyfelek teljes körű és magas színvonalú kiszolgálása
  • Az ügyfélkapcsolatok elmélyítése, valamint az ügyfelek hatékony kiszolgálásán keresztül a meglévő prémium banki ügyfélkör Bankhoz való kötődésének erősítése
  • Aktív értékesítési és keresztértékesítési feladatok ellátásával hozzájárul a fiók és a szegmens üzleti terveinek teljesüléséhez és az ügyfél-elégedettség növeléséhez

Elvárások

  • felsőfokú diploma vagy középfokú végzettség + bankszakmai OKJ végzettség
  • prémium lakossági ügyfélkörben szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • értékesítési készség, értékesítés orientáltság, poraktivitás,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • szervezési, vezetési képességek
  • felelősségvállalás
  • motivációs képesség

 Előnyt jelent

  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.