www.cvonline.hu

Vezető kereskedő (key account manager)

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Észak-magyarországi központú, élelmiszeripari termékek előállításával és kereskedelmével foglalkozó országos lefedettségű nagyvállalat kereskedelmi csapatába – bel- és külkereskedelmi feladatok végzésére - 1 fő vezető kereskedőt (key account manager) keres, budapesti, közép- és nyugat magyarországi, valamint szomszédos országokbeli munkavégzésre.

Feladatok:

  •  A területéhez tartozó vevők és a vállalat között fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése, a termékek értékesítését elősegítő szolgáltatási formák kialakítása, folyamatos fejlesztése.
  • Partnerkör bővítése, kapcsolattartás kereskedőkkel és nemzetközi hálózatok magyarországi központjával. Szerződések kidolgozása és megkötése, ajánlatok és pályázatok készítése.
  • A piac folyamatos figyelése, elemzése.
  • Éves tervek elkészítése, közreműködés a kondíciós struktúra kialakításában.
  • Akciók, értékesítési stratégiák kidolgozása és lebonyolítása.
  • Statisztikai kimutatások, elemzések, éves értékelések készítése.
  • A tervek teljesülésének folyamatos ellenőrzése (mennyiség, árrés, költségek, stb.).
  • Marketing akciók kampánytámogatása, hirdetések, közös reklámok szervezése.
  • Az értékesítési hálózat arculatának fejlesztése.
  • Termékismertetés, szakmai tanácsadás, előadások, prezentációk tartása és szervezése.
  • Kintlévőség kezelésben való részvétel.
  • Szoros együttműködés társosztályokkal.

Követelmények:

  • Felsőfokú kereskedelmi és/vagy közgazdasági végzettség.
  • Legalább 3 éves értékesítői tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás.
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Határozott, magabiztos fellépés, dinamikus személyiség.
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • „B” kategóriás vezetői engedély, autóvezetésben szerzett tapasztalat
  • Az önéletrajzban kérjük pontosan feltüntetni a születési időt, a lakcímet és az elérhetőséget!

Amit biztosítunk:

  • Fiatalos, dinamikus értékesítői csapat, változatos munka.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

A jövedelem és a gépjárműhasználat megbeszélése személyes tárgyaláson történik.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség