www.cvonline.hu

Vezető karbantartó

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport keres üzemeltetési, építési feladatok ellátására

vezető karbantartót

Feladatok:

  • Irodaházak üzemeltetésével, felújításával kapcsolatos műszaki feladatok ellátása
  • Ingatlan beruházások előkészítése meglévő és új ingatlanok esetében, megvalósíthatósági dokumentációk elkészítése, beszállítók, műszaki kivitelezők tenderkiírása, tervdokumentációk elkészíttetése, ellenőrzése, kezelése
  • Közműfejlesztések és kivitelezések
  • Meglévő dokumentumok leltározása, katalogizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása, tervek, alaprajzok folyamatos frissítése
  • Értékesítések előkészítése
  • Projektek levezetése, engedélyek beszerzése, kapcsolattartás a kivitelezést végző cégekkel, tervezőkkel, hatóságokkal
  • Bérlemények műszaki átadása a Bérlők/új tulajdonosok részére, átalakítási munkálatok végigvitele, ellenőrzése, műszaki átvétel
  • Javaslatok beruházási költségek optimalizálására, új, környezettudatos rendszerek bevezetésére

Elvárások:

  • Releváns műszaki tapasztalat, előny a projektvezetői gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség, önállóság, nagyfokú kezdeményezőkészség, projektszemlélet
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés, jó csapatjátékos
  • Szervezettség, prioritások átlátása
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Word, Excel, tervező programok felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előny:

  • Tapasztalat ingatlanfejlesztési területen
  • Közműfejlesztési, közműépítési tapasztalat
  • Alternatív energiaforrások területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Biztos céges háttér, önálló és változatos munkakör és versenyképes jövedelem. Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen az alábbi mail címen.

Munkavégzés helye:

Budapest XI, XXI.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő