www.cvonline.hu

Vezető jegyvizsgáló

  • A hirdetés 687 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV–START Vasúti Személyszállító Zrt.

Területi Személyszállítási és Vontatási Igazgatóság Budapest és Szeged munkatársakat keres

pozícióba

A Vezető jegyvizsgáló főbb feladatai:

  •  A vonaton vezénylés szerint koordinálja a jegyvizsgálói tevékenységet.
  • Külön meghatározott állomásokon és megállóhelyeken felhatalmazást ad a vonat indulására.
  • Részt vesz a vonatközlekedés lebonyolításában, külön szabályozott helyeken és módon a forgalom szabályozásában (biztosító berendezés, sorompókezelés, engedélykérés), valamint a műszaki átadás-átvételben.
  • Ellenőrzi az utasok menetjegyét, az utazási okmányokat, igazolványokat, helyjegyek és pótjegyek meglétét. Részt vesz a bevétel növelési akciókban, a fokozott menetjegy-ellenőrzésekben (földi, valamint fedélzeti), esetenként utasszámlálást végez.
  • Az utaskiszolgálás érdekében gondoskodik az átvett szerelvények kivilágításáról, fűtéséről, hűtéséről, illetve a szükséges intézkedések megtételéről.
  • A vonatközlekedéssel összefüggő nyomtatványokat vezeti, jelentéseket készít.
  • A rendkívüli eseményeket jelenti, megteszi a szükséges intézkedéseket, szolgálat végén eseményjelentő lapot készít.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés telephelyei: Budapest- Nyugati, Keleti-, Déli-Pályaudvar Cegléd, Szolnok, Békéscsaba

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz benyújtásával a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő