Vezető jegyvizsgáló - Békéscsaba, Kiskunhalas, Szeged, Szentes

  • A hirdetés 530 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

Vezető jegyvizsgáló

pozícióba

A betöltendő munkakör  feladatai:

  • A vonaton vezénylés szerint koordinálja a jegyvizsgálói tevékenységet.
  • Külön meghatározott állomásokon és megállóhelyeken felhatalmazást ad a vonat indulására.
  • Részt vesz a vonatközlekedés lebonyolításában, külön szabályozott helyeken és módon a forgalom szabályozásában (biztosító berendezés, sorompókezelés, engedélykérés), valamint a műszaki átadás-átvételben.
  • Ellenőrzi az utasok menetjegyét, az utazási okmányokat, igazolványokat, helyjegyek és pótjegyek meglétét. Részt vesz a bevétel növelési akciókban, a fokozott menetjegy-ellenőrzésekben (földi, valamint fedélzeti), esetenként utasszámlálást végez.
  • Az utaskiszolgálás érdekében gondoskodik az átvett szerelvények kivilágításáról, fűtéséről, hűtéséről, illetve a szükséges intézkedések megtételéről.
  • A vonatközlekedéssel összefüggő nyomtatványokat vezeti, jelentéseket készít.

Követelmények:

  • érettségi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon

Munkavégzés telephelyei: TSZVI Szeged (Békéscsaba, Kiskunhalas, Szeged, Szentes)

Tanfolyam helyszíne: Budapest

Tanfolyam időtartama: 5 hónap

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz benyújtásával a MÁV-START Humánerőforrás Menedzsment Szeged, Indóház tér 11. I/104 irodában személyesen, vagy az alábbi e-mail címek valamelyikén

Várjuk jelentkezését!

Helyek Békés
Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő