www.cvonline.hu
Vezető Java (J2EE) fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.03.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.27.
Hirdetés azonosító: 763698
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki informatikai rendszerek fejlesztésére és bevezetésére szakosodott társaságunk számára keresünk megfelelő szakembert a következő pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel
  • Üzleti rendszerek tervezése, optimalizálása
  • Fejlesztések, fejlesztői folyamatok irányítása, felügyelete
  • Fejlesztők munkájának támogatása, szakmai ellenőrzése
  • Fejlesztések szakmai színvonalának minőségbiztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki informatikai vagy programozó matematikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség
  • Java, J2EE, SQL, Maven ismeretek
  • Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring, stb.)
  • Java alkalmazásszerverek ismerete (WebSphere, JBoss, Oracle WebLogic, stb.)
  • Relációs adatbáziskezelők ismerete (Oracle, MS SQL, DB2, DB400, stb.)
  • Legalább egy verziókezelő rendszer alapos ismeret
  • Erős UML alapismeretek, gyakorlati UML tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Modellvezérelt tervezésben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Banki szoftverek területén szerzett munkatapasztalat
  • Automatizált integrálási és fordítási környezet (CI) konfigurációs szintű ismerete
  • GIT (verziókezelő) ismerete
  • Jira ismeret

Amit kínálunk

  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség, igazi szakmai kihívások

Kategória
IT / Informatika
Régió