www.cvonline.hu

Vezető Java Fejlesztő

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Magyar tulajdonú K+F Partnerünk számára keresünk új munkatársat Vezető Java Fejlesztő pozícióba azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Komplex logisztikai rendszertervezési, fejlesztési folyamatainak vezetése
  • 5-7 fős fejlesztői csapat koordinálása, együttműködés a logisztikus szakemberekkel
  • A rendszer moduljainak tervezése, fejlesztése, tesztelése

Elvárások

  • Minimum 6-8 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Csapatvezetői tapasztalat
  • Spring Framework ismerete
  • JPA (Hibernate) ismerete
  • Angol szakszöveg napi szintű olvasása
  • Jó csapatmunka, hatékony kommunikáció

Előny

  • Java 8 ismerete (lambda, stream framework)
  • PostgreSQL  ismerete
  • GIT ismerete
  • Jenkins, SonarQube ismerete
  • Genetikus algoritmusok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje jelentkezését a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő