www.cvonline.hu
Vezető JAVA Fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.10.13.
Jelentkezési határidő: 2014.11.02.
Hirdetés azonosító: 758902
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Hazai alapítású partnercégünk budapesti csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Saját szoftvertermékek megfelelő minőségben és határidőre történő kifejezésének és továbbfejlesztésének biztosítása.
  • Szoftver projektek menedzselése
  • Szoftver fejlesztési folyamatok tervezése, nyomon követése
  • Fejlesztők szakmai koordinálása
  • Technológiai döntéshozatal, részvétel fejlesztési irányelvek kidolgozásában
  • Emberi és egyéb erőforrások (fejlesztők eszközeik) hatékony menedzselése
  • Szoftver tervezése, modellezése
  • Szoftverek integrálhatóságának, fenntarthatóságának biztosítása
  • Szoftverminőség-biztosítás
  • Automatizált tesztek készíttetése

Összefoglaló elvárások

  • Olyan szakembert keresünk, aki naprakész a jelenlegi fejlesztési technológiákkal és magas szintű JAVA programozási ismeretekkel bír
  • Aki képes hatékony csapatot építeni és fenntartani
  • Aki képes egy jelenleg 7 fős fejlesztői csapatot első évben 15 fősre fejleszteni, majd évenként akár duplázni a létszámot
  • Aki agilis szoftverfejlesztési tapasztalattal rendelkezik, és ezt képes a gyakorlatban, hatékonyan megvalósítani
  • Aki képes az új munkatársak hatékony integrálása érdekében mentor és gyakornoki programot kialakítani és fenntartani

Technológiai elvárások

  • JAVA SE alapos ismerete
  • JAVA EE 5 ismerete
  • Alkalmazásszerver (pl. Glassfish, JBoss) ismeretek
  • Eclipse és/vagy NetBeans használati tapasztalat
  • Adatbázis és SQL ismeret
  • UML ismeret és tapasztalat
  • Forráskód verziókezelés tapasztalat
  • Projektmenedzsment támogató szoftverek ismerete (maven, svn, artifactory, jira)

Egyéb elvárások

  • Minimum 2 év fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Átfogó IT tudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • ITIL tudás
  • Szolgáltatásmenedzsment tudás
  • LEAN startup módszertan gyakorlati alkalmazása
  • A/B teszttelési tapasztalat
  • PHP ismeret

Amit kínálunk

  • Kihívás, lehetőség, megbecsülés
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió