www.cvonline.hu

Vezető Java Fejlesztő [BAAP-VF01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 678170

Focus consulting

Megbízónk

Stabil hátterű saját fejlesztésű banki szoftverek fejlesztésével és karbantartásával foglalkozó megbízónk csapatába keresünk agilis, mély szakmai tudással rendelkező Vezető Java Fejlesztő munkatársat.

Feladatok

- Üzleti rendszerek tervezése, optimalizálása
- Fejlesztések, fejlesztői folyamatok irányítása, felügyelete
- Fejlesztők munkájának támogatása, szakmai ellenőrzése
- Fejlesztések szakmai színvonalának minőségbiztosítása
- Részvétel a kódolási feladatokban
- Hibakeresés és javítások végrehajtása

Elvárások

- BSc vagy MSc szintű informatikai, műszaki vagy matematikai végzettség
- Aktív középfokú angolnyelv-tudás
- Minimum 5 éves fejlesztői, 2-3 éves people management tapasztalat
- Java, J2EE, SQL, Maven ismeretek
- Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring)
- Java alkalmazásszerverek ismerete
- Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió