Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 VEZETŐ IPARI KONTROLLER

 (HF 10-7077)

pozícióba.

 Feladatok

  • Termékek önköltségének követése,
  • Budget elkészítésében való részvétel,
  • A gyárigazgató döntéseinek támogatása, folyamatos kapcsolattartás az anyacég kontrolling igazgatójával,
  • Pénzügyi tanácsadás a döntéshozatal során,
  • Elemző módszerek, folyamatok kidolgozása és adaptálása.

Elvárások

  • Gyártási környezetben szerzett kontrolleri tapasztalat,
  • Aktív angol és/vagy francia nyelvtudás,
  • Előnyt jelent: valamilyen vállalatirányítási rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7077"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése