www.cvonline.hu

Vezető informatikus

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Feladatok:

  • Banki informatikai rendszer üzemeltetésének, fejlesztésének irányítása, koordinációja
  • A bank informatikai osztályának vezetése
  • Együttműködés a bank egyéb szakterületeivel, informatikai szállítóival, biztonsági felelősével

Jelentkezési feltételek:

  • korábbi munkahelyen referencia kapcsolattartó és telefonszám megjelölése
  • felsőfokú informatikai végzettség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • csoportvezetési és irányítási gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Banki tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Polgár

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • 8 órás főállású munkaviszony

  • fényképes önéletrajzzal „Vezető informatikus” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre.
  • 2015.08.31.

Pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok másolata
  • nyelvtudást igazoló bizonyítványok másolata
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő