www.cvonline.hu

VEZETŐ INFORMATIKUS

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Az Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt., a SUN PHARMA csoport tagja munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Új módszerek és technológiák bevezetése
  • Részvétel az incidenskezelési és változáskezelési folyamatokban
  • Szerverek konfiguráció menedzsmentje, szerverek és tartozékaik beszerzésében való közreműködés, szerverek patch menedzsmentje
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése, éles üzemi környezetek monitorozása
  • Saját fejlesztésű programok build menedzsmentje
  • Microsoft Windows és Linux alapú szerver infrastruktúra üzemeltetése, Éles, Teszt és Fejlesztői környezetek menedzselése, rendszergazdai feladatok ellátása
  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetése, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Fejlesztések kapcsán informatikai dokumentumok átvétele, ellenőrzése
  • IT biztonsági kontrollok kialakítása, működtetése
  • Üzembe helyezések utasítás szerinti működtetése, nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Üzemeltetési dokumentációk folyamatos felülvizsgálata, naprakészen tartása
  • Üzletmenet folytonosság biztosítása (DRP)
  • Adatmentés, archiválás ellenőrzése
  • Külső szolgáltatók kontrollja
  • Üzemeltetési folyamatok fejlesztése
  • Üzemeltetés képviselete IT alap infrastruktúra projektekben
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves üzemeltetésben, monitorozásban szerzett tapasztalat Microsoft Windows és Linux szerverpark esetében
  • Windows és Linux szerver, Active Directory adminisztrátori ismerete és üzemeltetési gyakorlata
  • Mentési rendszerek üzemeltetői ismerete
  • MS SQL, Oracle adminisztrátori szintű ismerete
  • Széles körű, naprakész hardver és szoftver ismeret és üzemeltetési
  • Fejlett problémamegoldási- és együttműködő készség
  • Alapvető hálózati (tcp/ip, switching/routing) ismeretek
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • Kockázatkezelési képesség
  • Igényes, precíz dokumentálási készségek
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Virtualizált környezet üzemeltetési gyakorlata
  • Üzemeltetési módszertanok (ITIL) ismerete
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Folyamat leírások készítése, folyamatoptimalizálási tapasztalat
  • Vállalati infrastruktúra és alkalmazás felügyeleti rendszerek üzemeltetői
  • Új informatikai rendszerek bevezetésében szerzett projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus munkatársak
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • Középtávon előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Tiszavasvári

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el nekünk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt.
4440 Tiszavasvári, Kabay János u. 29.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol