www.cvonline.hu

Vezető gondnoknő / Housekeeping vezető

  • A hirdetés 318 napja lejárt

Újonnan nyitó balatonfüredi exkluzív színvonalú szálloda éves állásra, szeptemberi kezdéssel munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Elvárások:

  • 1-2 év housekeeping területén szerzett vezetői tapasztalat lehetőleg felső kategóriás szállodában
  • Jó kommunikációs képesség magyar és lehetőleg egy idegen nyelven (német vagy angol)
  • Szakirányú végzettség
  • Önálló és vendégközpontú személyiség, minőségközpontú gondolkodás
  • Jó csapatjátékos
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Hostware program ismerete előny
  • Balaton térségének ismerete előny

Feladatok:

  • a hozzá tartozó területre vonatkozó standardek betartása és betartatása
  • gondoskodik a területét érintő beszerzésekről
  • a személyzet munkájának irányítása
  • a housekeeping működési folyamatainak kidolgozása
  • szoros együttműködés más részlegekkel

A munkakörhöz versenyképes juttatási csomag tartozik, szállást biztosítani nem tudunk.
Ha szereted a szakmádat, a vendégeket és a kihívással járó feladatokat, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal és néhány soros szakmai bemutatkozóval vagy motivációs levéllel lehet.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német