www.cvonline.hu

Vezető gépmester és segédgépmester

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Sealed Air a világ egyik vezető csomagolóanyag gyártó vállalata.
Újhartyáni termelő üzemében élelmiszeripari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozunk.

Jöjjön hozzánk dolgozni

munkakörbe

Modern, ipari környezet, rendezett, tiszta munkatér, fiatalos munkatársi gárda, szakmai fejlődési lehetőség a nyomdai munka területén.

Feladat:

  • Flexo nyomdagépen a vezető gépmesteri feladatok ellátása

 Alkalmazási feltételek:

  • Flexo nyomtatásban vagy egyéb nyomtatásban szerzett
  • Többéves tapasztalat
  • Középfokú, bármilyen jellegű, műszaki végzettség ,

 Amit kínálunk:

  • Korrekt foglalkoztatás, piacképes fizetés
  • Biztos jövő hosszútávra

Munkavégzés helye: Újhartyáni Ipari Park ( M5-ös autópálya 43 km kijáratnál)

 Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy küldje el önéletrajzát e-mailben az alábbi cimre!

Munkavégzés helye Újhartyáni Ipari Park ( M5-ös autópálya 43 km kijáratnál)
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest