www.cvonline.hu

Vezető gépmester – Többszínes nyomógép

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

Vezető gépmester - Többszínes nyomógép

munkatársat debreceni munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Ütemtervek, munkautasítások és a többoldalú specifikációk elolvasása és megértése
  • Az offset több színes nyomdagépek beleértve azok minden speciális funkciójának beállítása és működtetése
  • Színmérési eszközök, színrendszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő ívek nyomtatása
  • A kellékanyag- és papírfelhasználás felügyelete és pontos regisztrálása
  • Gépkód, alkód, anyagkód, mennyiség és időtartam pontos regisztrálása a termelési adatok jegyzékében
  • Az általa működtetett berendezéseken munkát végző kollégák koordinálása
  • Napi termelési határidőket betartásaRészvétel a fejlesztési csapatmunkában a folyamatok javítása, az alacsonyabb termelési költségek elérése és az ügyfélnek nyújtott szolgáltatások magasabb színvonalra emelése érdekében

ELVÁRÁSOK:

  • Többszínes nyomógépek mellett gépmester munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Képes alkalmazkodni a változó prioritásokhoz és tud felügyelet nélkül dolgozni.
  • A nyomdaipar és a nyomdászati folyamatok alapos ismerete
  • A nyomtatás folyamata alatt beállítások módosítására képes; pontosan tudja értelmezni a munkautasításokat; nagyfokú pontossággal végzett munka
  • Képes felismerni az általános mechanikai problémákat, megoldást tud javasolni, problémát hárít el

Előny

  • Medical termékek nyomtatásában szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő