www.cvonline.hu

Vezető gépbeállító

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Műanyagfeldolgozással foglalkozó gyártópartnerünk számára keresünk elhivatott, ambiciózus szakembert a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Fröccsöntő üzem gépeinek indítása, gépek beállítása, szerszámcserék elvégzése

  • Termelés felügyelete, hibák elhárítása

  • Gépek karbantartása, javítása, felújítása

  • A műszakban dolgozó operátorok (4-10 fő) irányítása és felügyelete

  • Szükséges dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Fröccsöntő vagy flakonfúvó üzemben szerzett tapasztalat

  • Műszaki rajzok olvasásában, elektronikai rendszerek javításában szerzett tapasztalat

  • Műszaki elhivatottság, szakmai fejlődésre és tanulásra való hajlam

  • Határozott, magabiztos személyiség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka

  • Cafeteria, Céges telefon

  • Szakmai fejlődésre lehetőség

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye déli része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés