www.cvonline.hu

Nemzetközi szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

Vezető folyamatfejlesztési szakértő

(HF 11-7855)

pozícióba.

Feladat

  • Stratégiák készítése az üzletfejlesztő csapatnak
  • A követelményekkel összehangban folyamatok kezelése és fejlesztése
  • Ajánlatok készítése, a jelenlegi és jövőbeni terveknek megfelelően
  • Szoros együttműködés a sales, a gyártás, és a pénzügyi osztályokkal
  • Az EMEA funkciók növekedésének támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Üzleti-stratégiai fejlesztésben szerzett tapasztalat (Lean, six sigma ismeret előny), VAGY gyártókörnyezetben szerzett folyamatmérnöki, folyamatfejlesztési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, dinamikus környezet
  • Kiemelkedő fizetés, juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
„HF 11-7855” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi szakértő

Capsys Informatikai Kft.

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói...
Budapest, Pest

Linux szakértő

Cégnév elrejtése

Egy pénzügyi szolgáltatást nyújtó cég Informati...

Hálózati szakértő

HSA Kft.

Hálózati szakértő Feladatok: A cég informatikai...
Debrecen, Hajdú-Bihar