www.cvonline.hu

Vezető Fejlesztő

  • A hirdetés 716 napja lejárt

B09B09vf

Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünk csapatába keresünk Vezető Fejlesztő kollégát.

Feladatok:

  • Prémium média streaming megoldások tervezése és fejlesztése. Saját keretrendszerben történik a fejlesztés, amelyek kialakításához MS SQL és .NET technológiákat használnak. A klines oldali megoldások szinte az összes média platformra elkészülnek (Android, iOS, PC, MAC, STB, TV, WP7)
  • Fejlesztői csapat szakmai vezetése
  • A fejlesztési folyamat szakmai koordinációja.
  • Napi szintű együttműködés az architectekkel, CTO-val
  • Kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációkhoz
  • Visual Studio 2012
  • SQL Management Studio ismeret
  • MS SQL ismeretJavascript, HTML, CSS magas szintű ismerete
  • ASP.NET tapasztalat
  • Min.  4-5 év C#/ .NET fejlesztési tapasztalat
  • Csoportvezetési szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és szakmai szintű kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás

Amit a cég kínál:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel, karrier építés lehetősége.
  • Szakmai kihívások, friss technológiák, megoldásaik szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség.
  • Fiatalos, segítőkész csapat.

Szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol