www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő

  • A hirdetés 757 napja lejárt

 Partnerünk - melynek profilja az internetes szolgáltatások nyújtása hazai és nemzetközi ügyfelek számára - dinamikus bővülésünknek köszönhetően, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 6 fős fejlesztői csapat szakmai irányítása, motiválása, feladatok végrehajtásának ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi megrendelővel
  • Riportálás a menedzsment részére a fejlesztések menetéről
  • A fejlesztők szakmai támogatása
  • Fejlesztési határidők betartása, betartatása
  • Fejlesztés kivitelezése a specifikációnak megfelelően
  • A tervezett feladatok időigényének becslése, a fejlesztők által tervezett idők ellenőrzése
  • Fejlesztés tervezésének irányítása, fejlesztési dokumentációk készítése
  • A projektek kapcsán a megrendelőtől az információk begyűjtése, megoldási javaslatok mérlegelése

Elvárás:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 5 éves fejlesztői gyakorlat
  • PHP fejlesztői gyakorlat
  • Csapatirányításban, kooridnálásban szerzett tapasztalat (min. projekt vezetés / indirekt vezetői tapasztalat)
  • Webfejlesztésben használt technológiák átfogó ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség, stressz tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Kontakt:

Géczi Dalma

E-mail cím megjelenítése

1/88-33-506

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő