www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő

  • A hirdetés 974 napja lejárt

Ügyfelünk stratégiai terveinek megvalósításához Informatikai Osztályára keres vezető fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

 - a cég  informatikai rendszereinek továbbfejlesztése

- szoftver fizikai tervezése, modellezése

- részvétel szakmai egyeztetéseken saját és külsős fejlesztőkkel

- döntéshozatal szoftvertechnikai kérdésekben, részvétel fejlesztési irányelvek kidolgozásában

- fejlesztők szakmai koordinálása

- szoftverminőség-biztosítás

- Code review

- automatizált tesztek készítése, készíttetése

Szakismeret:

 - Java (Java EE) szoftverfejlesztési tapasztalat

- gyakorlati fejlesztési ismeretek: JPA, Hibernate, EJB 3.1, JAX-WS, Maven, Ant, tervezési minták

- gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv, Oracle, MS SQL vagy MySQL

- Continuous integration és code review eszköz ismerete

- előnyt jelent a következő konkrét rendszerek és módszertanok valamelyikének ismerete:

- Eclipse, Linux, JBoss, Liferay, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery;git vagy svn, UML

 Végzettség:

 - szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség

- dokumentációolvasás/írás szintű angol és/vagy német nyelvtudás

- kommunikációképes nyelvtudás előny

Jelentkezését az E-mail cím megjelenítése email címen várjuk.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő