www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Ügyfelünk stratégiai terveinek megvalósításához Informatikai Osztályára

VEZETŐ FEJLESZTŐ munkatársat keres.

Feladatok:

 -  a cég  informatikai rendszereinek továbbfejlesztése

-   szoftver fizikai tervezése, modellezése

-   részvétel szakmai egyeztetéseken saját és külsős fejlesztőkkel

-  döntéshozatal szoftvertechnikai kérdésekben, részvétel fejlesztési irányelvek kidolgozásában

-  fejlesztők szakmai koordinálása

-  szoftverminőség-biztosítás

-  Code review

-   automatizált tesztek készítése, készíttetése

Elvárások:

- Java (Java EE) szoftverfejlesztési tapasztalat

-  gyakorlati fejlesztési ismeretek: JPA, Hibernate, EJB 3.1, JAX-WS, Maven, Ant, tervezési minták

-   gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv, Oracle, MS SQL vagy MySQL

-  Continuous integration és code review eszköz ismerete

-   előnyt jelent a következő konkrét rendszerek és módszertanok valamelyikének ismerete:

-   Eclipse, Linux, JBoss, Liferay, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery;git vagy svn, UML

Végzettség:

-  szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség

-  dokumentáció olvasás/írás szintű angol és/vagy német nyelvtudás

-   kommunikációképes nyelvtudás előny

Amit nyújtunk

Kultrált ,modern munkahely Budapest Belvárosában

Versenyképes fizetés

Szakmai előrejtás

Továbbképzések

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő