www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő

  • A hirdetés 158 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk egy 15 éve működő, 3 országban irodával rendelkező (HU-RO-US) magyar cég, azon vállalatok, vállalkozások megbízható partnere, akik fejlődésüket tartósan szeretnék megőrizni olyan informatikai és gazdasági támogatás mellett, mely az igényeiket kielégíti és a céljaik elérését támogatja. Vállalatirányítási (ERP) rendszerük képviseli a magyar "HIGH END" kategóriát. További fejlődésének és bővülésének köszönhetően keresünk a webes és mobilos részlegükre egy

Vezető fejlesztőt

Feladatok:
  • üzleti intelligencia (self-service BI .NET-ben),
  • big data és machine learning,
  • egyedi mobil és webes applikációk,
  • miközben az ötleteit is megvalósíthatja náluk.
Elvárások:
  • vannak új nézőpontjai a kihívásokra,
  • meri vállalni azokat,
  • képes és akarja a csapatát vezetni, motiválni és a legjobbá tenni,
  • meghallgatja és figyeli a munkatársai visszajelzéseit és megfelelően kezeli őket,
  • és bírja a kiképzést :)
Juttatások:

Várjuk jelentkezésed, ha többre vágysz, elérted a korlátaidat, de nem tudsz hová fejlődni, mert a projektek megoldása a kisujjadban van és unatkozol. Náluk találsz kihívást, fejlődési lehetőséget. Tanulhatsz magyar, román és amerikai kollégáinktól is, akik viszont fogadják a Te meglátásaidat.

Ezzel a lehetőséggel egy 80 fős csapat tagja lehetsz, ha találkoznak az elvárásaitok. Debrecen szívében, a Fórum mellett egy cool irodában várnak Téged (van tetőkert, grill, darts, csocsó, elektromos dob, bokszzsák, el tudsz vonulni vagy épp a többiekkel ötletelni).

Egy konkrét projekt, amiben nagyon számítanak Rád: a világpiacra fognak dobni egy self-service BI-t, aminek az előkészületéhez tudsz csatlakozni. Ez a BI nemcsak az adat-vizualizációs réteget fogja profin és egyszerűen elérhetővé tenni a felhasználók számára, hanem a plusz funkciók egyedülálló megoldás lehet.

Munkavégzés helye:Debrecen (később lehet, hogy az iroda Budapestre költözik)

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, akkor Szemán Zoltán várja pályázatodmagyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítéseemail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -