www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolatokkal is rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalat. Fő tevékenységi köre az üzleti alkalmazásfejlesztés. Csapatukat egy a .NET technológiában jártas vezető fejlesztővel kívánják erősíteni.

Pozíció azonosító: B03VF
Kategória: Informatika, IT Menedzsment, Szakmai csoportvezető, Vezető fejlesztő, IT Szoftverfejlesztés, .Net fejlesztő, C# fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok:

  • 6-8 fős fejlesztői csapat szakmai támogatása, vezetése
  • Technikai alkalmazástámogatás és fejlesztés Microsoft .Net-tel
  • Technikai alkalmazástámogatás, adatbázis-tervezés, fejlesztés szakmai segítése
  • Magyar és külföldi partnerekkel való aktív kapcsolattartás

Elvárások:

  • Többéves .net fejlesztésben szerzett jártasság
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Átfogó ismeretek különböző webes technológiákban (ASP.Net MVC; jQuery; Ajax)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Objektum-orientált programozási ismeretek
  • Strukturált gondolkodásmód jó problémamegoldó készséggel párosulva
  • Szakmai elhivatottság

Előny:

  • Microsoft minősítések
  • Windows platform ismerete
  • SharePointban való jártasság (felhasználói/fejlesztői)
  • MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldások gyakorlati és elméleti ismerete
  • WPF és WCF-ben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Változatos projektek – ügyfeleik profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légi forgalomig szinte minden megtalálható – projektek között átjárhatóság biztosított
  • Megoldásaikat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség
  • Szakmai kihívások, karrier építési lehetőség
  • MCPD vizsgák biztosítása – minden munkatársnak ingyenesen biztosítja a cég a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol