www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő [ZFKE-SF01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.03.13.
Hirdetés azonosító: 563889

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy külföldi érdekeltségű pénzintézet, melynek budapesti high-tech irodájába keresünk Vezető fejlesztőt. Az itthoni - leányvállalatként működő - értékpapír befektetéssel foglalkozó, Magyarországon piacvezető, sikeres cég informatikai rendszerét az elérhető csúcs technológiákkal lépést tartva fejlesztik. Ennek megfelelően szakmailag igényes szeniort keresünk a csapat élére.

Feladatok

A Vezető fejlesztő feladata, hogy a teljes rendszert átlátva a 4 fős fejlesztői csapatot irányítsa. A technikai irányítás mellett a csapatvezetése, motiválása is feladat.
- minőségi szoftverfejlesztés, kód áttekintés
- üzlettel való kommunikáció, ICT vezetővel szoros együttműködés, külföldi kollégákkal rendszeres egyeztetés
- feladatok koordinálása, people management
- dokumentációban való részvétel

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Minimum 5 éves C++ fejlesztési és minimum 1 éves csapatvezetői tapasztalat
- Linux fejlesztői környezet ismerete
- webes technológiákban szerzett tapasztalat
- SQL ismeret
- hálózati ismeretek

- legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

- kezdeményező személyiség, nyitottság új technológiákra
- igazi csapatjátékos, aki fontosnak tartja, hogy a csapatnak legyen célja, és segítse a csapatot annak elérésében
- erős szervezési készség, projekt vezetési tapasztalat

- tőkepiaci vagy banki informatikai rendszer ismerete, ennek hiányában, mint privát ember rendelkezzen tőzsdézési ismeretekkel vagy múlttal.

Előny

- Java, Objective C ismeretek

Egyéb

- új, belvárosi iroda
- legmodernebb technológiák
- lelkes és motivált csapat, baráti légkör
- magas szakmai elismertség

- versenyképes alapfizetés + kiváló juttatási csomag

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió