www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő (SOA) [BAF-SOA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.27.
Hirdetés azonosító: 1035994

Focus consulting

Megbízónk

Pénzügyi területen működő, Magyarországon piacvezető megbízónk IT részlegére keresünk Vezető fejlesztő (SOA) pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Szolgáltatás alapú IT architektúra folyamatos fejlesztése, úgymint:
komponens alapú szolgáltatások megtervezése szabványos tervezési minták alkalmazásával,
- vállalati szolgáltatás és SOAP interfész modellek karbantartása,
- SOA modellekhez kapcsolódó generátorok, scriptek karbantartása, fejlesztése,
- Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben:
szoftverfejlesztési technológiai témákban kapcsolattartás a beszállítóinkkal,
- az IT fejlesztések technológiai támogatása, minőségbiztosítása,
- szolgáltatások tesztelése,az integrációs tesztelés támogatása.

Elvárások

- szakirányú informatikai/műszaki felsőfokú végzettség,
- SOA környezetben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Web Service szabványokat és technológiákat átfogóan ismerete
- több éves szoftverfejlesztési tapasztalat
- Java EE technológiák ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió