www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1051301
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

VEZETŐ FEJLESZTŐ .NET (KFA16-34)

Elvárások:
  • Legalább 5 év vezető fejlesztői tapasztalat (2-5 fős projekt csapat vezetése)
  • 3+ év C#.NET tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • MS SQL adatbázis kezelő ismerete (legalább 2008, 2012)
  • Rendszertervezői kompetencia
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Műszaki ajánlatok írásában szerzett tapasztalat

Előny:
  • Dokumentum kezelési ismerete
  • Fejlesztői vizsgák megléte
  • Egyéb adatbázis kezelők ismerete
Kezdés: Azonnal
Juttatás: Versenykép
Jogviszony: Teljes munkaidős alkalmazott
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online magyar nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Fejes Katalin, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Java Fejlesztő

Work Force Kft.

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...
Magyarország

Ügyfélszolgálati munkatárs

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...

Front End Developer

On behalf our multinational client we are looki...