www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1024583
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat a következő pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, nyitott és motivált kollégák jelentkezését.
VEZETŐ FEJLESZTŐ (KF16-21)

Feladatok:
  • Javaslattétel az egyes projektek  fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati  megvalósítására
  • Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása, integrált kód és verziókövetés implementálása
  • Új komponensek és alkalmazások kidolgozása
  • Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése Microsoft környezetben, .NET, Sharepoint, MS SQL, stb alapokon.
  • A követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása
  • Architektúra és a fordítási környezet implementálása
  • Erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő együttműködés során
  • Specifikációk megfogalmazása
  • Projekt csapatok technikai támogatása

Követelmények:
  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év szoftverfejlesztési gyakorlat
  • Legalább 3 év tapasztalat architect területen
  •  .NET 4.0/4.5, WCF
  • MS SQL Server 2012/2014 erős ismerete
  • Javascript magas szintű ismeret
  • Jquery magas szintű ismeret
  • Szoftverfejlesztési életciklust átfogó ismeretek
  • Általános tervezési minták ismerete
  • Előny: ASP MVC ismeret, CSS, Windows SharePoint 2010/2013 erős ismerete, felület, funkcionalitás, adminisztráció és SharePoint Services egyaránt
  • Egyéb: Extrovertált, kommunikatív, multi-tasking képességű

 Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés kiemelt támogatása
  • Stabilitás
Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal
Munkavégzés típusa: alkalmazotti, teljes idős

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió