www.cvonline.hu
Vezető fejlesztő (Java)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.16.
Jelentkezési határidő: 2014.11.19.
Hirdetés azonosító: 743169
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, pénzügyi szolgáltatások területén működő multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk Senior/Vezető Java fejlesztőt.

Feladatok:

- az ügyfelünk rendszereinek továbbfejlesztése
- szoftver fizikai tervezése, modellezése
- részvétel szakmai egyeztetéseken saját és külsős fejlesztőkkel
- döntéshozatal szoftvertechnikai kérdésekben, részvétel fejlesztési irányelvek kidolgozásában
- fejlesztők szakmai koordinálása
- szoftverminőség-biztosítás
- Code review
- automatizált tesztek készítése, készíttetése

Követelmények
Szakismeret:

- Java (Java EE) szoftverfejlesztési tapasztalat
- gyakorlati fejlesztési ismeretek: JPA, Hibernate, EJB 3.1, JAX-WS, Maven, Ant, tervezési minták
- gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv, Oracle, MS SQL vagy MySQL
- Continuous integration és code review eszköz ismerete
- előnyt jelent a következő konkrét rendszerek és módszertanok valamelyikének ismerete:
- Eclipse, Linux, JBoss, Liferay, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery;git vagy svn, UML

Végzettség:

- szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
- dokumentáció olvasás/írás szintű angol és/vagy német nyelvtudás
- kommunikációképes nyelvtudás előny

Egyéb jellemzők:

- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
- pontos, igényes munkavégzés
- számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés