www.cvonline.hu

Vezető értékesítő

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Szeretnél végre sikeres lenni a munkádban? Erre nem szeretnél éveket várni?
Itt a lehetőség!
A Duna House legnagyobb franchise partnere, a Reif 2000 Kft. új munkatársat keres

vezető értékesítői

pozícióba, kizárólag új építésű ingatlanokat értékesítő csapatába.

Amit Mi kínálunk:

  • Budapest belvárosában, kitűnően frekventált helyen végezheted a munkád
  • kimagasló irodai infrastruktúra
  • befogadó csapat
  • változatos munka
  • kimagasló kereseti lehetőség (fix+jutalék)
  • maximális hálózati támogatás
  • folyamatos előrelépési és fejlődési lehetőség

Amire a sikerhez szükséged van:

  • kommunikatív személyiség
  • jó problémamegoldó képesség
  • proaktív gondolkodás
  • motiváltság
  • ingatlanközvetítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség

Leendő feladataid:

  • már meglévő és új projektjeinkhez kapcsolódó új építésű ingatlanok közvetítése
  • ügyfélkör kialakítása, folyamatos bővítése

Jelentkezésed az alábbi e-mail címre várjuk.
Ne habozz, élj a lehetőséggel!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő