Magyar tulajdonú élelmiszeripari alapanyagok nagykereskedelmével foglalkozó dinamikusan fejlődő piacvezető megbízónk részérére keresünk munkatársat

vezető értékesítő

(HF 9-6471)

munkakörbe.

Feladat:

  • Kiemelt ügyfélkörrel való napi kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése,
  • Kiemelt ügyfelek esetenkénti személyes látogatása (kulcsos autóval),
  • 11 ügyfélszolgálati munkatárs és 2 üzletkötő munkájának koordinálása, vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Értékesítési és kereskedelmi tapasztalat, jó értékesítői véna,
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a „HF 9-6471” referenciaszám feltüntetésével
az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése