www.cvonline.hu

Vezető épületgépész technikus

  • A hirdetés 237 napja lejárt

Megbízónk az egyik legrégebbi hazai épületgépészeti kivitelező cég,
a Techno-csek Kft. garanciáis ügyintézés, karbantartás, üzemeltetés, felújítás területre keres

vezető épületgépész technikust

Feladatok:

  • Szervizcsapat operatív irányítása, munkaszervezése
  • Fűtés-hűtés, víz-csatorna, gáz, légtechnika, technológiai rendszerek karbantartási, javítási valamint a garanciális hibák műszaki megoldási javaslatainak kidolgozása, ügyintézése
  • Hibaanalízis, felmérés, ajánlatkészítés, anyagszükséglet, technológia meghatározása, átadási dokumentáció készítése
  • Felújítási-átalakítási munkák szervezése, ellenőrzése, előkészítése
  • Karbantartási, kivitelezési ajánlatok, szerződések műszaki előkészítése
  • Alvállalkozók, technikusok munkájának segítése, szakmai háttér biztosítása
  • Partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Épületgépész technikus végzettség
  • Épületgépészet/technológiai szerelés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel), AutoCad előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektromos területi jártasság és idegen nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem csomag (céges autó, laptop, telefon)
  • Fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest, X.kerület

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje meg fizetéssel kapcsolatos elvárását.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő