www.cvonline.hu

VEZETŐ CUKRÁSZ

  • A hirdetés 940 napja lejárt

A Dunaharasztiban 10 éve kiemelkedő sikerrel működő és fejlődő,

európai színvonalú Karl Cukrászda tulajdonos-vezető cukrásza mellé, közeli

új üzletnyitás kapcsán keresünk

VEZETŐ CUKRÁSZT,

aki a tulajdonos-vezető cukrász társa a termelésirányításban.

Feladatok:

Cukrászüzem vezetése:

  • Az üzem teljes körű működésének irányítása
  • Készletfigyelés és rendelések irányítása és lebonyolítása
  • Szakmai feladatok – a termelésben aktív részvétel

Munkatársak irányítása:

  • Munkarend tervezése, feladatok kiosztása és felügyelete,
  • Oktatás, fejlesztés, kollégák kiválasztásában való részvétel

Elvárások:

  • Első osztályú cukrászatban szerzett munkatapasztalat, ideálisan vezető cukrászként
  • Szakirányú végzettség
  • Munkájára igényes, maximalista szakember
  • Vezetési, irányítói tapasztalat és készségek
  • A szakmát széleskörűen ismeri (tészta, töltő, díszítő)
  • Képes minden posztot felügyelni és tanítani
  • Megbízhatóság, önállóság, határozottság, csapatmunkára készség, rugalmasság
  • Szakmaiságával és személyiségével motiválja kollégáit

Előny:

  • Kifejezetten ügyes és gyakorlott díszítőmunkákban

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazás + motiváló jutalékrendszer
  • továbbfejlődési, tanulási lehetőség
  • a profizmusért cserébe „családbarát” munkarend, beosztás
  • távoli lakhely esetén a lakhatásban/költözésben támogatjuk

a szakmai pálya leírásával, az alábbi e-mail címre.

2330 Dunaharaszti, Tavasz u. 37.

Beküldési határidő: 2015. március 30.  / Többet a Karl Cukrászdáról: Link megjelenítése