www.cvonline.hu

Vezető Cukrász

  • A hirdetés 800 napja lejárt

Hajdúnánáson jól működő családias hangulatú Cukrászműhelyünkbe

pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok:

  • a cukrászcsapat munkájának koordinálása
  • az állandó minőség biztosítása
  • cukrásztanulók értékelése, beosztásuk elkészítése
  • részvétel a napi termelésben
  • az egészségügyi és higiéniai előírások szigorú betartása, a használt tárgyak és a munkakörnyezet tisztán tartása, a kezelésére bízott munkaeszközök (gépek, tűzhelyek, sütők stb.) és fogyóeszközök állapotának megőrzése
  • a termékválaszték kialakítása, illetve növelése

Elvárások:

  • 3-5 év VEZETŐI szakmai tapasztalat,
  • kisüzemi tapasztalat,
  • cukrász végzettség,
  • HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete
  • igényes, magas színvonalú munkavégzés,
  • kreativitás
  • precizitás, pontosság,
  • terhelhetőség
  • jó szervező és gazdálkodó készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai megújulási lehetőség

Munkavégzés helye: Hajdúnánás

Munkakezdés várható időpontja: 2014. november 15.

Amennyiben hirdetésünk felkelltette érdeklődését és szívesen dolgozna csapatunkban kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényével megjelölve az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő