www.cvonline.hu

Vezető Chef

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 976969
lejárt

 Vezető Chef

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A leendő Vezető Chef feladatai közé tartozik a stabilan és sikeresen működő, 120 férőhellyel rendelkező étterem vezetése, valamint a személyzet koordinálása. A szezonális megújulás támogatása érdekében az étlap és ajánlatok megtervezése.

Feladatkör, felelősségek:    •-Irányítani, gondoskodni a szükséges nyersanyagok és eszközök beszerzéséről

•-Összehangolni, felügyelni és ellenőrizni az ételek elkészítését

•-Megszervezni a konyhai munkát, a 20 fős személyzet irányítása

•-Receptek és menük összeállítása és kifejlesztése, élelmiszer- és munkaerő-költségek becslése, élelmiszerkészletek rendelése;

•-Az ételek minőségének figyelése az elkészítés és feltálalás minden fázisában;

•-A szakácsok és az ételek készítésében részt vevő egyéb dolgozók munkájának irányítása és koordinálása;

•-A készletek, berendezések és munkaterületek felügyelete, hogy azok megfeleljenek az elfogadott szabványoknak;

•-Az ételek felszolgálási módjának meghatározása és dekoratív módon történő bemutatása;

•-A szakácsok és más dolgozók eligazítása az ételek készítésével, főzésével, körítésével és felszolgálásával kapcsolatban;

•-Részvétel a konyhai dolgozók felvételében, a teljesítményük figyelemmel kisérése;

•-Különleges ételek és összetett fogások elkészítése, ízesítése és főzése;

•-Higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok ismertetése és betartatása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •-Szakirányú végzettség

•-Konyhai személyzet vezetésében szerzett tapasztalat

•-Gazdasági ismeretek

•-10-15 év releváns szakmai tapasztalat

•-Az olasz gasztronómia ismerete és szeretete

•-Globális szemléletmód, kreatív, dinamikus, szorgalmas személyiség

Nyelvtudás:    Előny: Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban.

A megbízó cég profilja:    Megbízónk étterme az olasz konyha világát és a mediterrán családias hangulat egy darabját tárja vendégei elé: ételeik válogatott olasz alapanyagokból, házi receptek alapján készülnek. Nagy hangsúlyt fordítanak a heti ajánlatok elkészítésére, a friss, házilag készült tészta és rizottó különlegességekre.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Régió