www.cvonline.hu

Vezető Call Center Operátor

  • A hirdetés 1297 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Work-Out igazgatósága

Korai behajtási területre

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kimenő hívások indítása, bejövő hívások fogadása,
  • ügyfélkérések és kapcsolatok levezénylése, munka kiosztása,
  • beosztások, statisztikák, behallgatások és hívásértékelések készítése
  • minőségi munka biztosítása,
  • saját feladatok adminisztrálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,
  • banki jelzáloghitelek Telefonos behajtási területén szerzett minimum 2 év tapasztalat,
  • magas szintű ms office ismeretek,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség.

Előnyként értékeljük:

  • (csoport) Vezetői tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Minőségi munkakörnyezet,
  • teljesítménytől függően plusz jövedelem lehetősége.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • Képes felelősségteljesen dolgozni,
  • precíz és terhelhető,
  • monotonitástűrése erős,
  • csapatjátékos,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2014. január 31-ig - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő