www.cvonline.hu

Vezető beszerző

  • A hirdetés 918 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Nyrt. Általános Szolgáltatások Beszerzés MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakör célja:

Irányítja és felügyeli integrált szinten a MOL Magyarországi tagvállalatokkal együtt, a feladatköréhez tartozó kiemelten kritikus anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzési kategóriákban a teljes beszerzési folyamatot a szakmai irányítása alá tartozó beszerzőkkel és operatív beszerzőkkel együttműködve. Biztosítja a hatékony beszerzési források és legjobb, best practise beszerzési módszerek alkalmazását.

Feladatok:

  • Az anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzési kategóriákban, a beszerzőkkel együttműködve magas színvonalú, rugalmas beszerzési szolgáltatást biztosít a beszerzési folyamat felügyelete mellett.
  • Figyelemmel kíséri, elemzi és konszolidálja a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzéseket.
  • Részt vesz a beszerzési stratégia kialakításában és felügyeli annak a beszerzési irányelvekkel összhangban történő megvalósítását. Rövid és középtávú beszerzési tervet dolgoz ki az anyag/eszköz és szoláltatás beszerzési kategóriákra a beszerzési kiadások, a várható beszerzési igények és piaci információk alapján összhangban a mindenkori vállalati és beszerzési stratégiával.
  • Irányítja az anyag/eszköz és szoláltatás beszerzési kategóriákban a szállítói és a belső megrendelő üzleti és funkcionális egységekkel történő kapcsolattartást, biztosítja a hatékony változás-kezelést..
  • Irányítja a feladatköréhez tartozó versenyeztetési, értékelési és kiválasztási folyamatokat. Az értékelő bizottság vezetőjeként felelős a versenyeztetési és kiválasztási folyamatok kiemelkedő szakmai színvonaláért és korrekt lebonyolításáért. Irányítja a szerződéskötési folyamatokat, vezeti a szerződéses tárgyalásokat. A munkaköréhez rendelt értékhatárig a beszerzési folyamat döntési pontjainál a vonatkozó döntéseket meghozza.

Követelmények:

  • Felsőfokú közgazdasági/műszaki végzettség
  • Min. 5 év beszerzési tapasztalat szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat, projekt tapasztalatok
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Informatikai anyagok, eszközök, szolgáltatások beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office irodai alkalmazások, vállalatirányítási rendszerek (ERP) és
    bizonyos adattárak, (elektronikus beszerzés, eTender/eCatalogue) felhasználó szintű ismerete

Egyéb követelmények:

  • Kiemelkedő elemző és erős asszertív kommunikációs képességek
  • Rugalmasság
  • Üzleti gondolkodásmód
  • Eredményorientáltság
  • Koncepcionális gondolkodás, konfliktuskezelés és problémamegoldás
  • Stressz tűrés és feddhetetlenség

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva.

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2015.01.20.

Helyek Baranya
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol