www.cvonline.hu

Vezető bérszámfejtő [BADD-VB01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 910931

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk hazánk egyik vezető építőanyag-gyártója, kinek központi csapatába keresünk Vezető bérszámfejtő pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előállítása,
- Teljes körű TB ügyintézés,
- Év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése, önellenőrzések végzése
- Jelentések, riportok határidőre történő elkészítése, részvétel egyéb munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátásában,
- Időszakos NAV, OEP, KSH, egyéb riportok készítése, hatósági képviselet és kapcsolattartás
- SAP HR moduljának fejlesztésének koordinációja

Elvárások

- Minimum 5 év bérszámfejtési és TB ügyintézési területen szerzett szakmai tapasztalat
- Szakirányú minimum középfokú végzettség
- SAP HR moduljának ismerete
- Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
- Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás
- Microsoft irodai programok magas szintű használata,
- Önálló, pontos, hatékony munkavégzés, szakmailag folyamatos fejlődési igény.

Előny

- Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió