www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 953821
lejárt

Karrier az Audinál

Vezető - Berendezés- és készülékgyártás / Szimuláció és Layout-tervezés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Szerszámgyár Készülék - és berendezésgyártó szegmensének feladatai a karosszériagyártó berendezések tervezésétől az egyes készülékek gyártásra kész átadásáig terjednek.

Mint a konszern legnagyobb készülék- és berendezéstervezési területe a konstrukciós és szimulációs eljárások továbbfejlesztésével nagy hangsúlyt fektetünk a hatékonyság növelésre, és a hibák elkerülésére. Szimulációs részleg biztosítja 3D-s munkakörnyezetben a készülékek ütközésmentességét, készíti el a gyártósorokban dolgozó ipari robotok és vezérlő egységek programjait, melyeket kollégáink üzembe is helyeznek. Ezen a területen készül el a gyártósor kialakítási terve (Layout), az elektromos tervek, biztonsági koncepciók, valamint a gyártósor dokumentációja a megfelelőségi nyilatkozatokkal.

A karosszériagyártó berendezések szimulációs részlegének diszciplináris és szakmai vezetésére keresünk vezetőt.

Feladatok

  • Egy 20 fős konstruktőri csapat diszciplináris és szakmai vezetése
  • A csapat fejlesztése és hatékonyságának növelése
  • Új rendszerek és tervezési eljárások bevezetése
  • Kapcsolattartás és egyeztetések a megbízókkal
  • Együttműködés a konszern konstrukciós és szimulációs részlegeivel
  • Minősítésekre történő felkészülés és részvétel (VDA 6.1 és 6.4)
  • Szabványosítás
  • Projektcélok követése
  • Jelentés a szegmensvezető felé
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos -, mechatronikus mérnök)
  • Automatizálási ismeretek (programozás, busz-rendszerek, elektromos berendezések)
  • Legalább 5 év konstrukcióban vagy robotszimulációban szerzett tapasztalat, gépjárműgyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Alapfokú angolnyelv-tudás
  • Folyamatokban való gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Komplex gondolkodás
  • Kreativitás
  • Teherbírás

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6942

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kóródi Csilla válaszolja meg Önnek: